Otel Web Paketi

Özelleştirilebilir Tasarım

Adonis Web Paketi, trendler göz önüne alınarak turistik tesislerin ihtiyaçlarını karşılama amacıyla oluşturulan hazır bir yapıdır. Tüm cihazlarla uyumlu olan kullanıcı dostu web sitenizi istediğiniz şekilde özelleştirebilir, tanımlı temalar arasında tek bir tıkla değişiklik yaparak web sitenizin görünümünü anında değiştirebilirsiniz.

Yönetim Paneli

Adonis Web Paketi ile kimseye bağlı kalmadan sitenizi etkili ve kolay bir biçimde yönetebileceğiniz yönetim panelini kullanıma sunuyoruz. Fotoğraf ve video eklemenin çok kolay olduğu otel web paketimizde teknik bilgi gerektirmeden sitenizin her detayını siz belirleyebilirsiniz.

Farklı Dil Destekleri

Adonis Web Paketi ile internet sitenize bölge portföyünüze uygun şekilde farklı dil seçenekleri ekleyebilirsiniz. Türkçe, İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca, Rusça, Çince, Japonca, Yunanca, Arapça dillerde web sitesi hazırlayabilir ve ek yazılım maliyetlerinizi azaltabilirsiniz.

Etkili SEO Yönetimi

Kurumsal web sitenizi SEO arama optimizasyonuna uygun şekilde tasarlayarak online aramalarda üst sıralarda çıkabilirsiniz. Otelinizin sosyal medya hesaplarını sitenize bağlayabilir, dilediğiniz kadar şirket uzantılı e-mail hesabı kullanabilirsiniz.

Online Tahsilat

Adonis Otel Yönetimi ile entegre çalışan web sitesi rezervasyon motoru ile web sitenizden komisyonsuz rezervasyon alarak gelirinizi artırabilirsiniz. Dilediğiniz bankanın sanal pos hizmetinin sitenize entegrasyonu ile rezervasyonunuz için istediğiniz oranda online tahsilat yapabilirsiniz.

AYRINTILI BİLGİ İSTİYORUM