Adonis Otel Yönetimi

Adonis Otel Yönetimi

Adonis Kolaydır.

Küçük ya da orta ölçekli bir tesise sahipseniz ve tesisinizi yönetecek basit, öğrenmesi kolay ama gerekli tüm özellikleri taşıyan bir uygulama arıyorsanız doğru yerdesiniz. Otelinizin ihtiyaçlarına göre özelleşebilen Adonis Otel Yönetimi ile tüm operasyonlarınızı çok daha verimli hale getirebilirsiniz.

Adonis Entegredir.

Adonis Otel Yönetimi, dinamik iç modülleriyle ve üçüncü parti uygulamalarla %100 entegre şekilde çalışmaktadır. Ön Büro, Kasa, Cari, Personel, Departman, Stok işlemlerinizin tamamını tek programdan yönetebileceğiniz Adonis Otel Yönetimi ile konaklamada sunduğunuz hizmet ağınızı genişletebilirsiniz.

Adonis Otel Yönetimi
Adonis Otel Yönetimi

Adonis Hesaplıdır.

Tüm otel operasyonunuzu kolayca yönetebileceğiniz Adonis Otel Yönetimi, benzer özelliklerdeki diğer yazılımlar ile kıyaslandığında oldukça hesaplıdır. Adonis Otel Yönetimi’nin modüler yapısı ile tesisinize gerçekten fayda sağlayacak işlevlere ücret ödeyerek ekstra masraflardan kaçınabilirsiniz. Ücretsiz demo başvurusu için tıklayınız.

Adonis İçin İyi Destek Alırsınız.

Adonis Otel Yönetimi’nin görevi sadece en iyi otel yönetim yazılımını sağlamak değil, aynı zamanda her ihtiyacınız olduğu anda ulaşılabilir olmaktır. Teknik uzmanlarımız ve deneyimli destek ekibimiz günlük operasyonlarınızın sorunlarınızı anlıyor ve gerçekten önemsiyor. Bu konuda en iyi bilgiyi diğer kullanıcılardan alabilirsiniz.

Lütfen karar vermeden önce referanslarımızı arayıp firmamız ve verdiğimiz teknik destek konusunda ne düşündüklerini sorunuz

Adonis Otel Yönetimi
Adonis Otel Yönetimi

Adonis Dünyanın Her Yerinde Çalışır.

Bulut tabanlı Adonis Otel Yönetimi, internetin olduğu her ortamda çalışır. Otelinizi takip etmek için tek ihtiyacınız internet bağlantısıdır. Adonis Otel Yönetimi’ne masaüstü programdan, webden veya mobil uygulamadan istediğiniz zaman giriş yaparak, 7/24 erişilebilir olmanın rahatlığını yaşayabilirsiniz.

Adonis Güvenlidir.

Adonis Otel Yönetimi’nde verilerinizin güvenliği esastır. Yüksek güvenlikli bulut sunucularda saklanan Adonis Otel Yönetimi’nde tüm verileriniz güvenli bir şekilde sizler için yedeklenmektedir. Bilgisayarınızla hiçbir yedek almadan dilediğiniz gibi işlem yapabilirsiniz.

Adonis Otel Yönetimi
Adonis Otel Yönetimi

Adonis ile Kimlik Bildirim Raporunuz Otomatik Gönderilir.

Otomatik EGM rapor gönderimi özelliği sayesinde yasal olarak Kimlik Bildirim Modülü üzerinden göndermek zorunda olduğunuz anlık Kimlik Bildirim Raporunuz program tarafından otomatik gönderilir. Detaylı bilgi için Kimlik Bildirim Modülü sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Adonis Otomatik Güncellenir.

Adonis Otel Yönetimi, konaklama gereksinimlerinin dinamik değişken yapısından dolayı sürekli güncellenmektedir. Yeni bir sürüm çıktığında Adonis Otel Yönetimi kendini otomatik günceller. Versiyonlar için ayrı ayrı ücret ödemezsiniz.

Adonis Otel Yönetimi
AYRINTILI BİLGİ İSTİYORUM