Adonis Restoran

Adonis Otel Yönetimi

Adonis Otel Yönetimi Entegrasyonu

Adonis Otel Yönetimi ile %100 entegre çalışan Adonis Restoran Modülü ile konaklayan misafirlerinizin siparişlerinizi ister cafe & restoran gibi işletmelerinizde yerinde, ister odalarına yönlendirerek ziyaretçilerinize eksiksiz bir konaklama deneyimi yaşatabilirsiniz.

Menü, Stok ve Reçete Takibi

Adonis üzerinden departmanlarınızı ve menülerinizi dilediğiniz gibi oluşturabilir, ürünlerinizin farklı birimlerdeki reçete ve stok takibini aynı platform üzerinden takip edebilirsiniz. Adonis Otel Yönetimi ile entegre olmasından dolayı kolayca güncel fiyat ve stok değerlerinizi işleyebilirsiniz.

Adonis Otel Yönetimi
Adonis Otel Yönetimi

Rezervasyon

Adonis ile mevcut veya potansiyel tüm misafirlerinize restoranınızda masa rezervasyonu yaparak doğabilecek tüm karışıklıkların önüne geçebilirsiniz. Masa taşıma, masa birleştirme gibi işlemleri de anında gerçekleştirebileceğiniz restoran yazılımımız ile müşterilerinizi bekletmeden tüm süreci yönetebilirsiniz.

Kullanıcı Dostu

Adonis Restoran ‘a dilediğiniz kadar kullanıcı ekleyebilirsiniz. Sade ve anlaşılır ara yüzü ile her seviyede kullanıcıya hitap eden restoran programımızı her seviyeden çalışanınız rahatlıkla kullanabilirler. Parçalı ödeme, konaklanan odaya veya cariye aktarma sistemi ile kullanıcılara büyük kolaylık sağlanmaktadır.

Adonis Otel Yönetimi
Adonis Otel Yönetimi

Termal Yazıcı ve Fatura Tasarımı

Gelişmiş yazıcı ve fatura tasarım ekranlarımız sayesinde termal yazıcılardan alınan mutfak fişlerinin tasarımını 1 dakika içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. Mevcut termal yazıcınızdan hesap, sipariş ve paket servis fişi sizin istediğiniz tasarım ile anında çıkartabilirsiniz.

Gelişmiş Raporlama

Adonis Restoran, otel programı ile entegre ve bulut tabanlı bir yazılımdır. Bu sayede tesiste olmanıza gerek kalmadan tüm süreci uzaktan takip edebilir, yapmış olduğunuz tüm satış, ödeme ve stoklarınızı detaylı ve anlaşılır halde istediğiniz yerden elde edebilirsiniz.

Adonis Otel Yönetimi
AYRINTILI BİLGİ İSTİYORUM