Rezervasyon Motoru

Adonis Otel Yönetimi

Sıfır Komisyon

Web sitenizdeki online rezervasyon modülü aracılığıyla gelen tüm rezervasyonlar komisyonsuzdur. Doğrudan gelen rezervasyonlar ile otel gelirinizi artırarak üçüncü parti işletmelere komisyon ödemeden tesis doluluğunuzu yükseltebilirsiniz.

Özelleştirebilir Tasarım

Trendler göz önüne alınarak oteller için hazırlanan rezervasyon modülü ile temaları, yazı tiplerini, oda fotoğraflarını ve logonuzu ekleyebileceğiniz bir yönetim paneli sizlere sunulacaktır. Mevcut arka plan fotoğrafları haricinde kendiniz de arka plan fotoğrafı yükleyebilir, rezervasyon sayfanızı özelleştirebilirsiniz.

Adonis Otel Yönetimi
Adonis Otel Yönetimi

Adonis Otel Yönetimi ile %100 Entegrasyon

Adonis Rezervasyon Motoru mevcut siteniz ile %100 entegrasyon sağlayarak Adonis Otel Yönetimi Programı ile web sitesi arasında köprü görevi görmektedir. Web sitenize fiyat ve oda müsaitliklerini iletebileceğiniz gibi, web sitenizden gelen rezervasyonlarınız programınıza işlenir, kullanmış olduğunuz online seyahat acentelerine yeni müsaitlikleri otomatik aktarır.

Farklı Para Birimleri ve Çoklu Dil Desteği

Konukların herhangi bir yerden, herhangi bir zamanda, tercih ettikleri dil ve para birimi ile rezervasyon oluşturmalarına imkan sağlayabilirsiniz. 10’dan fazla dil seçeneği ve çoklu

Adonis Otel Yönetimi
Adonis Otel Yönetimi

Otomatik E-Posta Gönderimi

Bir müşteri rezervasyon yaptığında otomatik bir rezervasyon onay e-postası gönderilir. Adonis Otel Yönetimi ile entegre olan bu sistem ile konuklarınız daha otele gelmeden konaklama bilgilerini girebilir, lobide bekletme süresini minimuma indirebilirsiniz. Ayrıca göndermiş olduğunuz e-posta ile konuklarınız; otelin, bölgenin, kalacakları odanın yazılı ve görsel bilgilerine ulaşabilir, talepleri varsa telefon etmeden size ihtiyaçlarını bildirebilirler.

Online Tahsilat

Adonis Otel Yönetimi kullanıcıları, rezervasyon sırasında konukların ödemelerini banka havalesi ve kredi kartı yöntemleri ile anında ve güvenli bir şekilde tahsil etmek için otel rezervasyon motorunu kullanabilir. Firmanıza ait sanal posunuzla dilerseniz rezervasyonunuz için ön ödeme tahsili de gerçekleştirebilirsiniz.

Adonis Otel Yönetimi
AYRINTILI BİLGİ İSTİYORUM