Kanal Yönetimi

Kanallar ve Kanal Yöneticileri ile Senkronizasyon

Adonis Otel Yönetimi’nin kanallar ve kanal yöneticileri ile doğrudan entegrasyonu sayesinde, fiyatlarınızı, müsaitlik durumlarınızı ve konaklama kurallarınızı kolayca yönetebilirsiniz. Otomatik ve manuel değişikliklerinizi istediğiniz yerden güncelleyerek saniyeler içerisinde sonuç alırsınız.

Otomatik Rezervasyon Girişi

Adonis Kanal Yönetimi ile acentalardan gelen rezervasyon doğrudan Adonis Otel Yönetimi programınıza kısa bir süre içerisinde işlenir. Oluşan yeni müsaitlik durumu, çalışmış olduğunuz diğer kanallara anında iletilir. Yeni gelen, güncellenen ve iptal edilen rezervasyonlar otomatik olarak işlenir. Hata riskini minimize eder, zamandan tasarruf sağlarsınız.

Görünürlük ve Daha Fazla Rezervasyon

Mevcut rezervasyon kanallarında görünürlüğünüzü üst düzeye çıkararak rezervasyon alma şansınızı önemli ölçüde artırabilirsiniz. Potansiyel müşterilerinize daha kolay şekilde ulaşarak doluluğunuzu artırabilir, daha fazla gelir elde edebilirsiniz.

Raporlandırma

Adonis Kanal Yönetimi ile satış kanallarınızın performansını değerlendirebilir, kanallara ödenen komisyon, kanallardan alınan rezervasyon sayılarınızı raporlandırabilirsiniz. Hangi kanaldan ne kadar verim aldığınızı ölçebilirsiniz.

Kanal Özelleştirmesi ve Kolay Entegrasyon

Adonis Otel Yönetimi ile online seyahat acentalarınızı ve kanal yönetiminizi kolaylıkla entegre edebilirsiniz. Farklı kanallarınız için farklı baz fiyatlar, artan ve azalan oranlar tanımlayarak kanallarınızı özelleştirebilirsiniz. Kanal entegrasyonları için bizlerden istediğiniz zaman destek alabilirsiniz.

AYRINTILI BİLGİ İSTİYORUM