E-Fatura Hizmeti

E-Fatura Hizmeti

Kolay Başvuru

Adonis Otel Yönetimi ile e-fatura hizmetine kolaylıkla başvurabilirsiniz ve mali mühürünüz geldiği gün e-fatura ve e-arşiv kesmeye başlayabilirsiniz. E-Fatura hizmetinden faydalanmak istediğinizde dilerseniz tüm başvuru sürecini sizler adına yürütebiliriz.Başvuru formunu görüntülemek için tıklayınız.

Sarf Malzeme Maliyetleri Yok

Dijital ortamda arşivlenen faturalarınız ile işletme maliyetlerinizi düşürebilirsiniz. Normal faturanın tüm masraflarından (kağıt, zarf, posta, kargolama…) tamamen kurtularak hem operasyonel kazanımlar yaşarsınız hem de çevrenin korunmasına katkı sağlarsınız.

Hızlı Tahsilat ve Muhasebe

Adonis Otel Yönetimi ile elektronik fatura kesebileceğiniz gibi tüm ön muhasebe sürecinizi de yönetebilirsiniz. Kesmiş olduğunuz e-faturalarınıza anında müşterinize ulaştığına emin olarak tahsilat sürecinizi hızlandırabilirsiniz.

Dijital Güvenlik

Adonis Otel Yönetimi’nden oluşturmuş olduğunuz faturalarınızı elektronik ortamda yasal süreç boyunca ücretsiz ve güvenli bir şekilde muhafaza edebilirsiniz. Bulut sistemlerde güvenli bir şekilde saklanan faturalarınızın kaybolma riski bulunmadığı gibi gerektiğinde faturalarınıza istediğiniz yerden ulaşabilirsiniz.

Kolay ve Hızlı Fatura Oluşturma

Adonis Otel Yönetimi ile konaklama, rezervasyon müşterilerinize ve acentelerinize tek tıkla fatura oluşturarak operasyonel yükünüzü hafifletebilirsiniz. Göndereceğiniz faturalara logo imza gibi firma kimliğinizi yansıtan görünüm verebilirsiniz. Adonis üzerinden çalışanlarınıza farklı kullanıcı rolleri vererek muhasebe yönetim sürecinizi tasarlayabilirsiniz.

Taslak Fatura ve Arşivleme

Oluşturduğunuz faturaları alıcısına göndermeden önce Adonis üzerinden taslak olarak kaydedebilir, gerek duyduğunuz değişiklikleri tamamladıktan sonra gönderilmesini sağlayabilirsiniz. Arşiv özelliği sayesinde de raporlamaları, borç ve alacaklarınızın takibini kolaylıkla yapabilirsiniz.

AYRINTILI BİLGİ İSTİYORUM
E-Fatura Talep Formu