Kimlik Bildirim Sistemi

Anlık Gönderim

Ülke genelindeki otel, pansiyon, apart, günlük kiralama gibi konaklama yapılan bütün tesisler için zorunlu olan Kimlik Bildirim Sistemi’ni, Adonis Otel Yönetimi programı üzerinden tek tıkla gönderebilirsiniz. Kişinin kayıt bilgilerini Adonis’e girerek konaklama check-in yapmanız yeterlidir. EGM SEC uygulamasına ihtiyaç duymadan girilen her kayıt anlık otomatik olarak iletilecektir.

Adonis Otel Yönetimi'ni çok kolay öğrenir ve öğretirsiniz.

Otomatik Güncellemeler

2004 yılından beri devam eden ve günümüzde de konaklama yapılan her tesisin bildirmesi zorunlu tutulan bu sistemde yapılan her değişikliğe uyum sağlayan Adonis Otel Yönetimi, ilerleyen yıllarda da sistemini güncelleyerek tesislerin zamandan tasarruf etmesine imkan sağlayacaktır.

Raporlama

Kimlik Bildirim Sistemi’ni oldukça kolaylaştıran Adonis Otel Yönetimi sayesinde bildirimlerinizin takibini yapabileceğiniz gibi eski gönderimlerinizi de görüntüleyebilir, programdan rapor alabilirsiniz.

Anında Destek

Kimlik Bildirim Sistemi ile ilgili tüm geçmiş verileriniz sunucularımızda güvendedir. Herhangi bir problem yaşamanız halinde bizlerden uzaktan bağlantı ile anlık destek talep edebilirsiniz.

AYRINTILI BİLGİ İSTİYORUM