İnternet Loglama

Adonis ile Entegrasyon

5651 İnternet Loglama hizmeti, herhangi bir programdan bağımsız kullanılabileceği gibi, Adonis Otel Yönetimi programı ile %100 entegre çalışmaktadır. Otelinize gelen misafirlerinizin, sizin belirlediğiniz şartlarda internete çıkabilmeleri için misafirlerinizi tek tıkla check-in yapmanız yeterlidir. Check-out sonrası ise misafirlerinizin internet kullanım hakları o gün içerisinde otomatik olarak sonlandırılmaktadır.

Hız, Download ve Zaman Limitlendirmesi

Otelinize gelen misafirler konaklama süreleri boyunca talep etmeniz halinde sizin belirttiğiniz kurallar ile internete erişebilirler. Loglama sistemi kurulurken yazılım ekibimiz sizin tesisinize özel kısıtlama işlemlerini de etkin hale getirebilirler. Bu sayede her kullanıcı için ayrı veya her kullanıcıya özel hız ve download kısıtlamaları getirebilirsiniz.

Misafir ve Kullanıcı Arayüzü

Adonis Otel Yönetimi ile entegre çalışan internet loglama sisteminiz aktif edildikten sonra misafirleriniz internet kullanmak istediklerinde sizin tesisinize özel bir kullanıcı karşılama ekranı karşılarına çıkmaktadır. Bu ekran tesisinize ait logo, otel ismi, karşılama yazısı gibi seçenekler ile özelleştirilebilir.

Şifreleme Opsiyonları

Otelinize gelen misafirleriniz check-in yaparken önceden seçebileceğiniz Kimlik No, Telefon veya Oda No gibi opsiyonlar ile müşterileriniz rahatlıkla internete erişebileceklerdir. Kullanıcı arayüzüne de belirtebileceğiniz bu bilgiyi ile resepsiyonda oluşan zaman kaybı minimize edilecektir.

İmzalı Kayıtları Tutma

İnternet Loglama Hizmetimiz, 5651 Kanununa uygun elektronik zaman damgası ile imzalı kayıt tutabilme özelliğine sahiptir. Bu özellik sayesinde hangi siteye, hangi kullanıcının ne zaman girdiği kolayca tespit edilmektedir.

AYRINTILI BİLGİ İSTİYORUM