Mobil Otel Yönetimi

Rezervasyon ve Konaklama Takibi

Adonis Mobil Otel Yönetimi, rezervasyon ve konaklamalara hızlı erişim sağlar. Mobil uygulamadan yaptığınız her yeni kayıt ve değişiklik anında masaüstü sürümüne yansıtılır. Tesisinizde değilken, resepsiyonu aramak ya da rapor beklemek yerine mobil uygulama ile istediğiniz yerden konaklama takviminizi görüntüleyebilirsiniz.

7/24 Erişim

Adonis Mobil Otel Yönetimi, tesisin yoğun olduğu dönemlerde dahi tesiste bulunma zorunluluğunu ortadan kaldırmaktadır. İstediğiniz yerden istediğiniz zaman otelinizin doluluğunu, konaklama ve rezervasyon ayrıntılarını, kasaların son durumunu, günlük-aylık-yıllık olarak kar zarar raporlarını istediğiniz zaman görüntüleyebileceğiniz bir erişim sunmaktadır.

Anlık Bildirimler

Adonis Mobil Otel Yönetimi, uzaktan tesisi yönetme imkanı vermektedir. Yeni bir rezervasyon geldiğinde anlık bildirimler ile süreci yönetebilirsiniz. Hareket halindeyken dahi silme dahil tüm kasa hareketleri, yeni rezervasyon kayıtları, gün sonu işlemlerinin bildirimleri sizlere anında iletilecektir.

Çoklu Kullanıcı ve Yetkilendirme

Adonis Otel Yönetimi’nde yaptığınız yetkilendirme işlemlerinin bir benzerini mobil uygulamada da yapabilirsiniz. Çalışanlarınızın ve yöneticilerinizin hangi sayfalara erişilebileceğinden hangi bildirimleri alacağına kadar düzenlemek sizin elinizde.

Housekeeping

Tesisinizin gelir giderlerini bilmesini istemediğiniz, sadece housekeeping gibi belli bir görevi olan kullanıcılarınıza özel modüller Adonis Otel Yönetimi’nde bulunmaktadır. Periyodik temizlik kuralları ile görevlinin hangi odaya hangi periyotlarda nasıl bir temizlik uygulaması gerektiğini özelleştirerek gereksiz emek ve zaman kaybının önüne geçebilirsiniz.

Misafirler ile İletişim

Adonis Mobil Otel Yönetimi, misafirinizi arama veya misafirlerinize bilgilendirme e-posta gönderme imkanı sağlar. Misafirleriniz ile iletişim halinde kalmanızı sağlayarak, ayrıntılı bilgi ve taleplere anında reaksiyon almanızı sağlar.

Anında Güncellemeler

Adonis Mobil Otel Yönetimi’nin gelişmiş teknolojik altyapısı ve dinamik ekranları sayesinde konaklama tesislerinin değişen ihtiyaçlarınızı karşılamak için yapılacak olan güncellemeler ile tesis sahibinin ve yöneticilerin tesiste bulunma zorunluluğu giderek azalcaktır.

AYRINTILI BİLGİ İSTİYORUM