Misafir İlişkileri Yönetimi (CRM)

Adonis Otel Yönetimi ile Entegrasyon

Adonis Otel Yönetimi ile %100 entegre çalışan SMS ve E-Posta hizmetlerimiz sayesinde yeni rezervasyon kaydı ya da opsiyon tarihi yaklaşan mevcut rezervasyonlarla ilgili otomatik SMS ya da E-Posta gönderebilirsiniz. Mail hizmeti sayesinde müşterilerinizin bilgilerini otele girmeden talep ederek hızlı check-in imkanı sağlayabilirsiniz.

İçerik Yönetimi

Ziyaretçilerinize bayram, yılbaşı, doğum günü gibi özel günlerde müşterilerinize toplu SMS gönderebileceğiniz gibi kampanya, indirim, bilgilendirme mesajları iletebilirsiniz. Mail ve SMS hizmeti ile firma ve müşteriler arasında hızlı ve ekonomik bir iletişim köprüsü kurabilirsiniz.

Raporlar

Operatörler ile doğrudan bağlantı sayesinde panelinizden ilettiğiniz SMS’lerin detaylı raporlarını, kalan bakiyenizi ve sonuçlarını elde edebilirsiniz. Panelinizden Toplu SMS gönderim istatistiklerinizi de görüntüleyebilirsiniz.

Kullanımı

SMS gönderim hizmetleri BTK (Bilgi Teknolojileri Koordinatörlüğü) denetimi altındadır. SMS bakiyenizin kullanım kısıtlaması bulunmamaktadır. İstediğiniz sürede istediğiniz ölçüde kullanabilirsiniz ve tekrar satın alma taahhütünde de bulunmak zorunda değilsiniz.

AYRINTILI BİLGİ İSTİYORUM